Narcos

Terapia

Terapia

 Nauka i religie podzieliły człowieka na dwie części: ciało i ducha. Jednak człowiek to otwarta bioenergoinformacyjna struktura, w której jest zapisana cała informacja o nim. Od stanu tej struktury składającej się z poziomu fizycznego, informacyjnego i energetycznego zależy zdrowie i jego los.Konwencjonalne metody leczenia ukierunkowane są na leczenie tylko ciała fizycznego. Człowiek podzielony został na „organy” i „działy”. To smutne bo przecież człowiek  jest nierozerwalną całością. Usunięcie objawów z ciała fizycznego nie spowoduje wyleczenia. Nie można mówić o wyleczeniu, jeśli przyczyna choroby nie zostanie usunięta ze wszystkich trzech poziomów. Kosmoenergetyka działa w sposób kompleksowy. Dzięki wykorzystaniu kanałów, którymi płynie energia o określonych częstotliwościach i w określonych dawkach choroba zostaje usunięta ze wszystkich poziomów: fizycznego, informacyjnego i energetycznego. 

Przebieg terapii

Terapia kosmoenergetyki rozpoczyna się  od energetycznej diagnozy. Terapeuta sprawdza wielkość i stan biopola, sprawdza czakry oraz poziom energii życiowej. Standardowa terapia to zazwyczaj dziesięć seansów co trwa ok 1,5 miesiąca. W ciężkich chorobach terapie są powtarzane aż do całkowitego usunięcia problemów. Podczas zabiegu człowiek stoi z zamkniętymi oczami nie zakłada rąk, nóg, nie zgina kolan, nie stoi na jednej nodze. W wyjątkowych przypadkach  może siedzieć lub leżeć. Czas trwania seansu od 25min do 40min (lub dłużej) w zależności od problemu. Na początku seansu terapeuta kosmoenergetyki otwiera „odpowiednie kanały” zarówno na człowieka w potrzebie jak i na siebie. Tymi kanałami płyną strumienie energii potrzebnej do oczyszczenia, uzdrowienia i zabezpieczenia człowieka w potrzebie oraz do oczyszczenia i zabezpieczenia terapeuty.

W trakcie seansu oprócz pracy z „problemami” terapeuta Kosmoenergetyki pracuje również z czakrami.

Czakry -to wirujące skupiska subtelnej energii umiejscowione wzdłuż kręgosłupa od jego podstawy do korony głowy

1 czakra –zasila układ kostny,jelito grube,nogi,mięśnie,układ krwiotwórczy.Naruszenie pracy tej czakry może spowodować zaparcia,otyłość,hemoroidy,rwę kulszową,zmęczenie,depresje,różnego rodzaju lęki i fobie,niestabilność finansową,skłonności do hazardu i innych uzależnień,nieprawidłowe nastawienie do własnego ,,Ja”

2 czakra –zarządza narządami płciowymi,układem moczowym,nadnerczami,jelitem . Kontroluje relacje płci, seksualność, zdolność rodzenia, szczęście rodzinne.Blokady tej czakry to oziębłość,poczucie winy,potępianie siebie i innych,nieśmiałość,fałsz,zboczenia seksualne,choroby narządów moczopłciowych,niektóre choroby skóry,tzw ,,wieniec bezżeństwa”

3 czakra – kontroluje przewód pokarmowy, wątrobę, woreczek żółciowy, śledzionę,trzustkę,wegetatywny układ nerwowy,przemianę materii.Przechowuje energię potrzebną do życia w tym świecie.Odpowiada za sukces w biznesie i innych działaniach.Prawidłowa praca tej czakry to równowaga emocjonalna,spokój,akceptacja samego siebie i świata. Naruszenie pracy tej czakry prowadzi do rożnych chorób przewodu pokarmowego, cukrzycy, dużego lub małego apetytu; powoduje uczucie lęku, zwiększoną nerwowość i choroby psychiczne.

4 czakra – kontroluje płuca, serce, ręce i grasice.Wpływa na układ odpornościowy,oddechowy,krążenia i skórę.Odpowiada za relacje z ludżmi. Wadliwa praca tej czakry prowadzi do astmy sercowo-oskrzelowej, nadciśnienia lub niedociśnienia, dystonii, chorób serca lub płuc,ciągłych wahań nastrojów i emocji.

5 czakra – zasila jamę ustną,krtań,tchawicę,tarczycę,uszy,układ limfatyczny.Odpowiada za umiejętności komunikowania się,działalność twórczą,samorealizację.Wadliwa praca tej czakry to między innymi bóle gardła,katar,jąkanie i inne zaburzenia mowy.

6 czakra –  wpływa na pracę przysadki mózgowej,centralnego układu nerwowego,kontroluje głowę,oczy,nos.Odpowiada za rozwój intuicji,daje możliwość jasnowidzenia.Niewłaściwa praca tej czakry to:chroniczne migreny,zaburzenia słuchu i wzroku,choroby jamy ustnej,bóle zębów itd.

7 czakra –zarządza centralnym układem nerwowym,szyszynką i mózgiem.Pracująca prawidłowo wnosi spokój i harmonię w nasze życie.Rozwija wiedzę i intuicję.Czujemy opiekę Sił Wyższych.Dochodzi do odczucia ,,Ja =Wszechświat”.Wadliwa praca tej czakry powoduje trudności w nauce,ograniczone myślenie,bóle głowy,halucynacje,koszmary.

 Bardzo ważna jest regulacja czakr ponieważ od ich pracy zależy nietylko funkcjonowanie narządów człowieka,ale także jego zachowanie i różne aspekty losu.

Seanse Kosmoenergetyki przeprowadzane są w kontakcie bezpośrednim lub bez kontaktu czyli na odległość.Wtedy pracujemy ze zdjęciem człowieka w potrzebie. W przypadku dzieci do 14 roku życia pracujemy najpierw z rodzicami, głównie z matką dziecka, ponieważ dziecko znajduje sie w jej biopolu.

W  czasie terapii bardzo ważne jest nastawienie człowieka w potrzebie .Od tego jakie jest jego zaangażowanie i jakie są jego intencje zależy powodzenie terapii.Człowiek musi posiadać 100% woli wyzdrowienia. Jakie są jego intencje takie  są efekty terapii.