Narcos

Dla pacjentów

Dla człowieka w potrzebie

  Jeśli ktoś decyduje się na terapie Kosmoenergetyki to powinien wiedzieć, że to nie „koncert życzeń”. Metoda nie leczy tylko poszcególnego narządu np. wątroby czy tarczycy i nie rozwiązuje jednego jakiegoś tam problemu. Uzdrawianie odbywa się na wszystkich poziomach człowieka: ciała fizycznego, planu socjalnego i stanu duchowego (w tym ciała karmicznego). W Kosmoenergetyce uzdrawianie zachodzi w całym człowieku razem z jego wszystkimi chorobami i problemami. Zdrowie i los człowieka są ze sobą połączone. Nie istnieją oddzielnie lecz przynależą do danej osoby w całości. Jeśli rzeczywiście następuje uzdrawianie człowieka to obowiązkowo zmienia się jego życie i los. Funkcjonowanie czakr dokładnie pokazuje nierozłączność zdrowia i losu. Każda czakra odpowiada nie tylko za stan tego czy innego organu, ale i za konkretne aspekty losu.

Czakry -to wirujące skupiska subtelnej energii umiejscowione wzdłuż kręgosłupa od jego podstawy do korony głowy

1 czakra –zasila układ kostny,jelito grube,nogi,mięśnie,układ krwiotwórczy.Naruszenie pracy tej czakry może spowodować zaparcia,otyłość,hemoroidy,rwę kulszową,zmęczenie,depresje,różnego rodzaju lęki i fobie,niestabilność finansową,skłonności do hazardu i innych uzależnień,nieprawidłowe nastawienie do własnego ,,Ja”

2 czakra –zarządza narządami płciowymi,układem moczowym,nadnerczami,jelitem grubym. Kontroluje relacje płci, seksualność, zdolność rodzenia, szczęście rodzinne.Blokady tej czakry to oziębłość,poczucie winy,potępianie siebie i innych,nieśmiałość,fałsz,zboczenia seksualne,choroby narządów moczopłciowych,niektóre choroby skóry,tzw ,,wieniec bezżeństwa”

3 czakra – kontroluje przewód pokarmowy, wątrobę, woreczek żółciowy, śledzionę,trzustkę,wegetatywny układ nerwowy,przemianę materii.Przechowuje energię potrzebną do życia w tym świecie.Odpowiada za sukces w biznesie i innych działaniach.Prawidłowa praca tej czakry to równowaga emocjonalna,spokój,akceptacja samego siebie i świata. Naruszenie pracy tej czakry prowadzi do rożnych chorób przewodu pokarmowego, cukrzycy, dużego lub małego apetytu; powoduje uczucie lęku, zwiększoną nerwowość i choroby psychiczne.

4 czakra – kontroluje płuca, serce, ręce i grasice.Wpływa na układ odpornościowy,oddechowy,krążenia i skórę.Odpowiada za relacje z ludżmi. Wadliwa praca tej czakry prowadzi do astmy sercowo-oskrzelowej, nadciśnienia lub niedociśnienia, dystonii, chorób serca lub płuc,ciągłych wahań nastrojów i emocji.

5 czakra – zasila jamę ustną,krtań,tchawicę,tarczycę,uszy,układ limfatyczny.Odpowiada za umiejętności komunikowania się,działalność twórczą,samorealizację.Wadliwa praca tej czakry to między innymi bóle gardła,katar,jąkanie i inne zaburzenia mowy.

6 czakra –  wpływa na pracę przysadki mózgowej,centralnego układu nerwowego,kontroluje głowę,oczy,nos.Odpowiada za rozwój intuicji,daje możliwość jasnowidzenia.Niewłaściwa praca tej czakry to:chroniczne migreny,zaburzenia słuchu i wzroku,choroby jamy ustnej,bóle zębów itd.

7 czakra –zarządza centralnym układem nerwowym,szyszynką i mózgiem.Pracująca prawidłowo wnosi spokój i harmonię w nasze życie.Rozwija wiedzę i intuicję.Czujemy opiekę Sił Wyższych.Dochodzi do odczucia ,,Ja =Wszechświat”.Wadliwa praca tej czakry powoduje trudności w nauce,ograniczone myślenie,bóle głowy,halucynacje,koszmary.

Podsumowanie

  • Kosmoenergetyka to metoda wyjątkowa.Cały ,,System Człowiek ”naprawia się,ulega harmonizacji.
  • Terapia jest długotrwała.Składa się zazwyczaj z 10 seansów.W przypadku ciężkich,przewlekłych chorób terapie powtarza się aż do całkowitego usunięcia problemów.Seanse odbywają się w kontakcie lub bez kontaktu (ze zdjęciem) raz lub kilka razy dziennie ,każdego dnia albo co kilka dni w zależności od problemu,stanu zdrowia i wielu innych czynników
  • W niektórych przypadkach do terapii dodaje się masaż neuroenergetyczny
  • Czasami w trakcie terapii pojawiają się zaostrzenia i kryzysy natury fizycznej i psychicznej.Dolegliwości w trakcie zaostrzeń mogą być większe niż przed terapią,dlatego trzeba się dobrze zastanowić  czy jesteś gotowy znieść wszystko dla poprawy swojego życia czy nie.Nie ma innej opcji.
  • W trakcie terapii sugeruje się obowiązek skorygowania zachowań. Choroby czy niepowodzenia życiowe nie są karą.Sygnalizują negatywny wpływ na człowieka jego myśli,pragnień i uczynków.Są dane człowiekowi do przemyślenia,poprawienia i przyswojenia życiowych lekcji.Poprawić trzeba samego siebie,skorygować swoje wady,wyeliminować złe nawyki,myśli,słowa,uczynki,wybaczyć sobie i innym.
  • Tzw. higiena biopola obowiązuje na codzień każdego z nas, tak jak dbanie o higienę ciała fizycznego.Na higienę biopola składa się uważność i kontrola swoich myśli,słów i uczynków.W ramach higieny biopola wskazane jest także korzystanie z terapii Kosmoenergetyki przynajmniej raz na rok w celu podtrzymania efektów terapii oraz niezalażnie jako element profilaktyki.