Narcos

Terapia

Terapia

Terapia przeprowadzana jest w dwóch etapach.W pierwszym etapie  wykonywany jest pomiar przewodności elektrycznej w 24 punktach na nadgarstkach i stopach .Uzyskane dane pozwalają utworzyć i ocenić tzw. korytarz fizjologiczny obrazujący poziom energetyczny danego człowieka. Wartości  znajdujące się powyżej i poniżej korytarza fizjologicznego hamuje się lub pobudza w specjalnych punktach starając się przywrócić równowagę w organizmie. Zwykle wartości zawyżone dają obraz ostrych i łatwiejszych w prowadzeniu tą metodą objawów, zaś wartości zaniżone obraz chronicznych i przewlekłych doległości wymagających dłuższej terapii. Pomiary nie powinny być wykonywane gdy organizm jest pod wpływem alkoholu, narkotyków, po dużym wysiłku fizycznym, bezpośrednio po posiłku, przy temperaturze powyżej 37,5 C, a także na uszkodzoną skórę w rejonie stóp i nadgarstków. Pomiary  punktów wykonuje się w wygodnej pozycji leżącej i nie jest to bolesne. Pozwala to na ocenę zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu na podstawie:

 – wielkości odchylenia poszczególnych wyników pomiarów,

 – kierunku odchylenia (poniżej lub powyżej korytarza fizjologicznego),

 – zależności między poszczególnymi wynikami pomiarów

 – różnic między prawą i lewą stroną ciała.

W drugim etepie wykonywana jest elektrostymulacja konkretnych punktów akupunktury.Jest to również zabieg bezbolesny ,jednak czasami może pojawić się lekkie pieczenie lub mrowienie. 

Terapia składa się z minimum 10 zabiegów.Seria zabiegów przywraca równowagę energetyczną organizmu ,a co za tym idzie zdrowie i dobre samopoczucie.

Aparatura ,którą są wykonywane zabiegi jest wyrobem medycznym spełniającym wymagania Dyrektywy Medycznej Unii Europejskiej i posiada certyfikat zgodności.